Vanaf het Ijsselmeer heb je een prachtig uitzicht op Urk en kun je goed het verschil zien tussen het hoger gelegen deel dat vroeger een eiland was en het nieuwe lagere gedeelte wat vroeger de Zuiderzee was. Met verrekijkers, die aanwezig zijn op de boot, kun je goed de contouren zien van 3 provincies, Flevoland, Friesland en Noord-Holland.
Veerdienst
In de zomerperiode verzorgt Urkerboot De Zuiderzee de veerdienst tussen Urk en Enkhuizen. Tickets zijn online te reserveren op de website.
Groepsuitjes
Niet alleen voor een rondvaart kun je terecht bij De Zuiderzee. Ook een uitgebreide lunch of verrassend (vis)buffet en zelfs een barbecue of bruiloft behoort tot de mogelijkheden. Breid het arrangement uit met een klederdrachtshow om de beleving compleet te maken.
Mis nooit meer de leukste uitjes en het laatste nieuws uit Urk. Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief!
April – oktober
Maandag t/m vrijdag: 10:00-17:00 uur
Zaterdag: 10:00-16:00 uur
November – maart
Maandag t/m zaterdag: 10:00-16:00 uur